General Electric Spectra Series Fusible Panel Mount Switch ADS36400HB
Part#: ADS36400HB
- Configuration: 3-Pole, 3-Phase
- Ratings: 400A at 600V AC
- Interrupting Rating: 200 kAIC at 480V